مهاجرت به کانادا

تحصیل و مهاجرت به کانادا 
???????????? تحصیل و اقامت در کانادا برای دانش آموزان به همراه والدین
✅ میخواهید خانوادگی قدم بزرگی بردارید :
✅ آیا میدانید: برای مهاجرت تحصیلی میتونید با خانواده تنها در دوران دبیرستان اقدام کنید .
این به این عبارت است که دانش آموزان زیر سن قانونی همراه اولیا باسد باشند و دانش آموز دبیرستان برای تحصیل میتواند ویزای تحصیلی دریافت کند ، البته همراه خانواده .
✅  آیا میدانید : کشور کانادا یکی از بهترین کشورهای دنیا از جهت پذیرش مهاجران است و قوانین مهاجرتی بسیار خوبی در این کشور وجود دارد. به طور مثال، دانش آموزان و دانشجویان ????  می توانند ۲ سال پس از تحصیل  ????    در کانادا درخواست اقامت دائم کانادا (PR: Permanent Residency) بدهند. حدود ۳ تا ۵ سال بعد از اقامت دائم، متقاضیان می توانند درخواست تابعیت کانادا بدهند و پاسپورت کانادایی دریافت کنند. دانش آموزان می توانند با دریافت دیپلم کانادایی این فرایند را تسریع ببخشند و شانس گرفتن پاسپورت را برای خود و خانواده هایشان افزایش دهند.
 
???? چرا اندیشه فکور برای اخذ دیپلم کانادا بهترین خدمات را ارائه می دهد؟ تحصیل هم زمان در ایران و کانادا و اخذ هم زمان دیپلم ایرانی و دیپلم کانادایی برای بسیاری از دانش آموزان دشوار به نظر می رسد. همانطور که می دانید برای رسیدن به یک موقعیت تحصیلی و شغلی خوب در کشور کانادا باید تلاش کرد و از راهنمایی افراد آگاه استفاده کرد. اندیشه فکور همواره با بهترین دبیران و مشاوران همکاری می کند تا بهترین کیفیت آموزشی را به دانش آموزان و والدین آن ها ارائه دهد. در بحث مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان در حال تحصیل در کانادا، اندیشه فکور از بهترین مشاوران که اغلب دانشجویان ایرانی خارج از کشور و فارغ التحصیلان دانشگاه تهران، امیرکبیر، علامه طباطبایی، صنعتی اصفهان و ... هستند، استفاده می کند تا بهترین خدمات آموزشی را به دانش آموزان بدهد و آنان را به فردی موفق در عرصه بین الملل تبدیل کند. فقط کافی است با ما در تماس باشید تا شما را به بهترین مشاوران تحصیلی خارج از کشور وصل کنیم.
 
                                                دیپلم کانادا
 
 
???? آیا دانش آموزان میتوانند قبل از 18 سالگی برای تحصیل به خارج مهاجرت کنند؟
???? در چه سنی میتوان برای تحصیل مهاجرت کرد ؟
اندیشه فکور یک موسسه آموزشی است که به دانش‌آموزان ایرانی کمک می‌کند تا در یک مدرسه کانادایی با رتبه خوب ثبت نام کنند. در این مقاله قصد داریم درباره مزایای تحصیل در کانادا برای دانش‌آموزان ایرانی صحبت کنیم. همچنین، در مورد اقامت دانش‌آموزان و والدینشان نیز توضیح خواهیم داد. دانش‌آموزان می‌توانند توسط یکی از والدین خود به کانادا بروند یا با تحصیل در این کشور قادر به دریافت اقامت شوند. طبق برنامه‌ی جدید مهاجرتی کانادا، دانش‌آموزان و والدینشان می‌توانند با شرایط خاص، اقامت دائم در کانادا بگیرند.
???? یکی از مهمترین مزایای تحصیل در کانادا برای دانش‌آموزان ایرانی، کیفیت بالای آموزش است. سیستم آموزشی کانادا به عنوان یکی از بهترین و پیشرفته‌ترین سیستم‌های آموزشی جهان شناخته می‌شود. در این سیستم تعلیم و تربیت، تمرکز بر روی توسعه فردی و حل مسائل است. همچنین، دانش‌آموزان در کانادا به دو زبان اصلی کشور، یعنی انگلیسی و فرانسوی آموزش داده می‌شوند که این مسئله می‌تواند در آینده شغلی آن‌ها بسیار مفید باشد.
???? همچنین، در کانادا، دانش‌آموزان به امکانات تحصیلی بی‌نظیری دسترسی دارند. مدارس و دانشگاه‌های کشور، تجهیزات پیشرفته و نوآورانه‌ای در اختیار دارند که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا با تجربه‌ی کاری واقعی آشنا شوند. همچنین، دانشگاه‌های کانادا به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهند که در پروژه‌ها و تحقیقات بزرگی که در حال انجام هستند، شرکت کنند.
                                          
در کانادا، اقامت و تحصیل برای دانش‌آموزان و والدینشان بسیار راحت است. دانش‌آموزان می‌توانند با کمک یکی از والدین خود، به کانادا بروند و در مدرسه ثبت نامو تحصیل کنند. همچنین، با تحصیل در کانادا، دانش‌آموزان می‌توانند به راحتی اقامت پایدار در کانادا دریافت کنند. برنامه‌ی جدید مهاجرتی کانادا، به دانش‌آموزان و والدینشان این فرصت را می‌دهد که با شرایط خاص، اقامت دائم در کانادا بگیرند. این برنامه، یکی از مهمترین برنامه‌های مهاجرتی کانادا است که امکانات بسیاری را برای دانش‌آموزان و والدینشان فراهم می‌کند.
علاوه بر آموزش و مهاجرت، زندگی در کانادا نیز بسیار جذاب و خوب است. شهرهای کانادایی، به عنوان شهرهایی با کیفیت زندگی بالا، شناخته می‌شوند. این شهرها با پوشیدن لباس‌های مختلف فرهنگی، بازارهای محلی، رستوران‌ها، سینماها و تئاترهایی با کیفیت بالا، زندگی روزمره را برای ساکنان جذاب و خوب می‌کنند. همچنین، کانادا با مردمان دوست‌داشتنی و پذیرایی شناخته می‌شود و به عنوان یک جامعه‌ی آمیزشی بسیار محبوب است.
 
اگر شما نیز به دنبال یک آینده‌ی درخشان برای فرزندان خود هستید، اقامت و تحصیل در کانادا یکی از بهترین گزینه‌هاست. با همکاری با اندیشه فکور، دانش‌آموزان ایرانی می‌توانند از این فرصت برای شروع یک زندگی جدید و موفق استفاده کنند.

آیا دانش آموزان میتوانند قبل از 18 سالگی برای تحصیل به خارج مهاجرت کنند؟
???? دانش آموزان و والدین آن ها باید بدانند که اقامت در خارج مشکلاتی به همراه خواهد داشت ، برای اقامت زیر سن قانونی در خارج از کشور بهتر است یکی از اولیا و یا هردو در کنار دانش آموز باشند .و این کار امکان پذیر است یعنی ادامه تحصیل در برای دانش آموزان و زیر سن 18 سال میتوان ویزا تهیه کرد و برای تحصیل به خارج رفت .
با مشاوران ما تماس حاصل نمایید .
 
در چه سنی میتوان برای تحصیل مهاجرت کرد ؟
???? با هر سنی با کمک ما میتوانید به کانادا مهاجرت کنید بالای 18 سال برای تحصیل در دانشگاه و پذیرش در  رشته  های دانشگاهی و زیر 18 سال برای تحصیل در مدرسه بعنوان دانش آموز خارجی میتوانید اقدام به مسافرت و مهاجرت به کانادا را درخواست کنید .
پیشنهاد ما اقامت دائم در کانادا و یا کشور دیگری مانند اقامت دائم در ترکیه و یا آلمان نیست ، ولی برای استفاده از بهترین امکانات تحصیلی چرا از حالا اقدام نکنیم
تحصیل با سیستم های نوین آموزشی خواسته هر فرد عاقل و بالغی است بنا بر این به شما توصیه میکنیم از امکانات تحصیل در کانادا و ترکیه و  کسب ویزای اقامت تحصیلی  در کانادا با همکاری مدارس کانادا و موسسه آموزشی اندیشه فکور بهره مند گردید . برای توضیحات بیشتر با شماره های : 
☎️ برای دریافت مشاوره دریافت دیپلم کانادا با اندیشه فکور در تماس باشید:
???? شماره تماس: ۰۲۱۴۴۴۴۵۶۵۰۵
???? واتساپ: 00989962288795
???? فرم درخواست مشاوره دیپلم کانادا
???? لینک گوگل مپ: محل مراجعه حضوری برای ثبت نام در دبیرستان کانادایی (کلیک کنید)

نمونه سوالات امتحان نهایی و نمونه سوالات کنکور سراسری

نمونه  سوالات امتحان نهایی

سوالات شبه نهایی در برنامه مطالعاتی بسیار مهمی است که میتواند باعث رشد معدل شما گردد . بنابر این نمونه سوالات امتحان نهایی را در این بخش دانلود و مطالعه فرمایید

atica

Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley

treva

Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley

kanba

Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley

tvit forms

Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley

aven

Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley

image6

Save tons on design and
development

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin diam justo, scelerisque non felis porta, placerat vestibulum nisi.

  • full responsive
  • Modular Components
  • Multiple Layouts
  • suits your style
WhatsApp-Image-2022-03-02-at-12.39.05-PM-2

We are working at almost
twice the capacity

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin diam justo, scelerisque non felis porta, placerat vestibulum nisi. Vestibulum ac elementum massa. In rutrum quis risus quis sollicitudin.

All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary