همه چیز درباره کنکور 1402

کلاس کنکور آنلاین برای آمادگی کنکور دی 1402

کلاس کنکور دی ۱۴۰۲ به صورت حضوری و آنلاین در اندیشه فکور

همانطور که می دانید طبق اعلام سازمان سنجش، کنکور سراسری دو بار در سال برگزار می شود. کنکور سراسری از این به بعد، یک بار در دی ماه و یک بار در تیر ماه برگزار می شود و دانش آموزان پایه دوازدهم و فارغ التحصیلان می توانند در این دو کنکور شرکت کنند. از آنجا که در سال گذشته خیلی از شرکت کنندگان کنکور سراسری ۱۴۰۱ انتخاب رشته نکرده اند و قصد شرکت مجدد را در کنکور داشتند، انتظار می رود کنکور دی ۱۴۰۲ به یکی از پررقابت ترین کنکور های تاریخ تبدیل شود! پس باید بدانیم که این آزمون سختی های خاص خود را دارد و بسیار رقابتی خواهد بود. برای کسب آمادگی لازم، داوطلبان بایستی از بهترین منابع و دبیران استفاده کنند. مجتمع آموزشی اندیشه فکور برای کمک به داوطلبان قصد برگزاری کلاس کنکور برای کنکور دی دارد و از بهترین دبیران و مشاوران تهران دعوت به همکاری کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کلاس کنکور دی ۱۴۰۲ مقاله زیر را بخوانید. (برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید)

کلاس کنکور دی ۱۴۰۲

🟢 کلاس کنکور دی ۱۴۰۲ در مجتمع آموزشی اندیشه فکور 

کلاس های آنلاین و حضوری کنکور با حضور بهترین دبیران و مشاوران تهران برای آمادگی داوطبان کنکور دی برگزار می شود. این کلاس ها به گونه ای طراحی شده اند تا دانش آموزان دوازدهم و سایر داوطلبان کنکور سراسری دی ماه بتوانند در آن به بهترین نتیجه ممکن برسند. برای آشنایی بیشتر با کلاس کنکور دی ۱۴۰۲ مقاله زیر را دنبال کنید. در این مقاله به جزییات کلاس کنکور دی ۱۴۰۲ که توسط مجتمع آموزشی اندیشه فکور برگزار می شود، پرداخته شده است.

🟢 کلاس کنکور دی ۱۴۰۲ مناسب چه کسانی است؟

کلاس های کنکور دی ۱۴۰۲ به گونه ای طراحی شده اند تا هم به کسانی که پشت کنکور مانده اند و هم به دانش آموزان دوازدهم کمک کند تا بتوانند در کنکور دی ۱۴۰۲ به صورت موفقیت آمیزی عمل بکنند. فارغ التحصیلان با شرکت در این کلاس ها می توانند تمامی مباحث را مرور کنند و با نظارت دبیران به تست زنی بپردازند. دانش آموزان پایه دوازدهم نیز با شرکت در کلاس کنکور دی ۱۴۰۲ تمامی دروس تخصصی دهم و یازدهم خود را مرور خواهند کرد و دروس تخصصی دوازدهم را زیر نظر دبیران برتر تهران آموزش خواهند دید. محوریت این کلاس ها نکته و تست است و دبیران ما سعی می کنند تا شما را به طور کامل برای کنکور دی ماه آماده کنند. 

کلاس کنکور دی ۱۴۰۲

🟢 زمان برگزاری کلاس کنکور دی ۱۴۰۲

کلاس های کنکور دی ۱۴۰۲ از هفته آخر مهرماه تا اواخر دی ماه با حضور بهترین دبیران تهران برگزار می شود. از آنجایی که برخی شرکت کنندگان دانش آموز پایه دوازدهم هستند، کلاس های کنکور دی ۱۴۰۲ در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می شود تا با کلاس های مدرسه داوطلبان تداخل نداشته باشد.